E-ticaret Ne kadar güvenli?

E-ticaret günümüzde:

Elektronik Ticaret veya "E-Ticaret" anlam olarak genellikle internet üzerinde mal ve/veya hizmet satın alma hareketi olarak tanımlanmaktadır. Bunu bilen hacker ve lamer ismine sahip insanlar veya gruplar E-ticaret sitelerine sızma girişimlerinde bulunarak işlerin aksamasına sebep olup bilgi veri ve hatta maddi yönden zararlara sebep olurlar.

Nightfacts Güvenlik Sistemleri
Mağazanıza güvenlik kamerası takmak onu güvenli hale getirir fakat hırsız bu kamerayı fark edip kamerayı tahrip ederse hırsızı göremeyiz. Nightfacts güvenlik sistemleri sayesinde server'inizin ve back-end'inizin güvenliğini görünmeyecek noktalardan sağlayarak verilerinizin korunmasını garantiler. Aylık ve haftalık sızma testleri sayesinde güvenlik denetlemeleri sağlayarak sisteminizin güvenliğini en üst düzeye çıkarıyoruz.

Hacklenebilir Sistem Yoktur Güvenliksiz Sistem Vardır! Sistemler açıkları dolayısıyla saldırıya açık hale gelir. Hizmet aldığımız server ve hosting firmalarıyla kordine şekilde E-mağazanızın güvenliğini denetleyerek tam anlamıyla güvenlik sunuyoruz.